PLKOŠ.net

NEZÁVISLÝ necenzurovaný pokec o bungrech :-)
Právě je pon 29. dub 2024 8:03:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1218 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 49  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: úte 29. dub 2014 11:42:12 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
Vole, seš blbé? PDT_Armataz_02_37

To je vo kabelofkách.... PDT_Armataz_02_41


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: úte 29. dub 2014 11:46:27 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2149
Pavel píše:
Džordži, nevystupujete s Vaším bandem v komparsu? :lol:

http://kultura.idnes.cz/video-krobotova ... mvideo_spm


Moc toho v ukázce nenamluví, ale zdá se mi, že si Pražáci trochu popletli region. Člověka s takovým přízvukem abys na Hanušovicku pohledal.
Ináč do komparsu nás chtěli, ale nechtěli jsme se zaprodat bohapusté komerci, takže jsme jim dali košem PDT_Armataz_02_30


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: úte 29. dub 2014 12:06:46 
Offline

Registrován: pon 02. srp 2010 18:55:42
Příspěvky: 2258
Myslel jsem si to! Jste pevní chlapi! PDT_Armataz_02_43


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: úte 06. kvě 2014 13:51:16 
Offline

Registrován: stř 24. lis 2010 15:50:21
Příspěvky: 871
Pane "Frede" byl jste zachycen PDT_Armataz_02_07

http://sidu.rajce.idnes.cz/Osvobozeni_K ... ark_34.jpg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: úte 06. kvě 2014 21:20:59 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
PDT_Armataz_02_23 tak takhle si představuju ruskýho "medvěda", potomka Ilji Muromce PDT_Armataz_02_23 ale obávám se že v autentické Sovětské totalitní armádě si takto bohatýrský fous mohl dovolit tak akorát partizán v běloruských močálech PDT_Armataz_02_12 já bejval jako štábní svobodník kvérmachtu vždy hladce oholen dokud jsem aktivně vojenskohistoričil na ukázkách v uniformě PDT_Armataz_02_23

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: úte 06. kvě 2014 21:37:37 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
a jinak díkec za link na tu sérii fotek na rajčeti, vidět tam na jedné z fotek po x letech kolegu VIPA v uniformě ruskýho průzkumníka mně chybělo ke štěstí PDT_Armataz_02_23

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: stř 07. kvě 2014 8:55:22 
Offline

Registrován: stř 24. lis 2010 15:50:21
Příspěvky: 871
Ale, jinak stroje tam maj pěkné PDT_Armataz_02_20

http://sidu.rajce.idnes.cz/Osvobozeni_K ... ark_36.jpg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: stř 07. kvě 2014 9:07:16 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
Ano, vskutku robustní mašina v popředí, a vypadá dost neprůstřelně... PDT_Armataz_02_41

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: stř 07. kvě 2014 9:54:24 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2149
mikuš píše:


Se mi chce vždycky brečet, když vidím ty zm*dy, co dělají Němce. A SS zvlášť...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: stř 07. kvě 2014 10:13:36 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
no někdo to holt dělat musí, jinak by český ulomety v bungrech neměly koho kosit ne? PDT_Armataz_02_23 Tady je jinej problém, co jsem tak viděl na forech tak každý z mladých kdo začíná dělat Německo tak si koupí v e-šopu převlečník sturmtroopen, wehrmacht nikoho neláká, každej chce mít na límci runy ss a to není jen tak náhodou, nikdo mně nebude tvrdit že to dělá jen tak, to jako sory. Třeba před 20ti lety v Erice si Richard fakt hodně hlídal aby se tam nedostal někdo s extrémníma politickejma názorama, a to byla Erika strážní oddíl divize pancéřových granátníků Großdeutschland. Už tehdy jsme přijeli někam na akci z roku 38 a tam pobíhali mraky esesmanů v uniformách z konce války... (btw na jedný akci na letišti na Halvíčkobrodsku z ukázkou bojů posledních dnů války jsme jako vojáci Wehrmachtu bojovali proti jednotce američanů ve výstroji z vietnamské vílky včetně M šestnáctek... to už byl šit totální, pořadatel prostě zajistil účast špatnýho historickýho klubu a bylo mu to tak ňák jedno (šak to sou američani ne?) PDT_Armataz_02_23

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: stř 07. kvě 2014 10:27:27 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
tak mně napadlo, na Patoku neděláte ukázky bojový že? Páč kdyby jo tak by mně zajímalo jak oslovíte vojenskohistorickej klub kterej dělá Wehrmacht... "Ahoj zmr*di, potřebujeme nějaký zmr*dy v německé uniformě na naši bojovou ukázku aby si nám tam trhali svý zmr*daný uniformy v našem ostnatým drátu...."

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: stř 07. kvě 2014 11:48:00 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
Tak i druhej pokus o odpověď sem smáznul a řeknu to jinak. Estli se tu má rozšířit probírání Wehrmacht a SS tímhle způsobem, začnu se přimlouvat za censuru, nebo zřízení zvláštního tématickýho šochtliku pro milovníky německejch sraček. Takovýhle bláboly se mi fakt nechce ani otvírat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: stř 07. kvě 2014 12:11:25 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2149
fred píše:
tak mně napadlo, na Patoku neděláte ukázky bojový že? Páč kdyby jo tak by mně zajímalo jak oslovíte vojenskohistorickej klub kterej dělá Wehrmacht... "Ahoj zmr*di, potřebujeme nějaký zmr*dy v německé uniformě na naši bojovou ukázku aby si nám tam trhali svý zmr*daný uniformy v našem ostnatým drátu...."


Kačena nikdy nebude oslovovat nějaký "německý" blbce, to si můžeš být jistej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: stř 07. kvě 2014 12:34:05 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
hraničář píše:
Tak i druhej pokus o odpověď sem smáznul a řeknu to jinak. Estli se tu má rozšířit probírání Wehrmacht a SS tímhle způsobem, začnu se přimlouvat za censuru, nebo zřízení zvláštního tématickýho šochtliku pro milovníky německejch sraček. Takovýhle bláboly se mi fakt nechce ani otvírat...


řeknu ti to takhle, nemůžeš házet šmahem každýho kdo dělá wehrmacht do jednoho pytle s náckama, Richard kterej rozjížděl Eriku před lety je nebo aspoň byl státní zaměstnanec a řekl jsem jasně že tento klub neměl s žádnou ideologií nic společnýho, to za prvý... za druhý si uvědomuju že jsem na serveru kterej jste si zřídili vy za určitým účelem a pravidla tady si určujete vy, vy si to taky platíte, to respektuju, ale urážet kolektivně kdekoho jen tak tak to je prostě malý, to se nezlob

edit: myšlen kolega houbyhraničář, ačkoliv jsem citoval hraničáře, mně ty vaše podobný pseudonymy matou, tím spíše když píšete ve stejném duchu, nějak si to přeberte chlapi co komu patří PDT_Armataz_02_23

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: stř 07. kvě 2014 13:00:38 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
Já třeba hraju dost často v multiplayeru IF Liberation, chodím skoro denně aspoň na chvilku na server kde hraju kooperaci za Německo, protivník je umělá inteligence, boti. Baví mne prostě jezdit s Pz IV. Když jdu na server kde se hraje co-op mission živí proti živým, tak hraju za sověty a jezdím s téčkem, páč je tam hodně ruských hráču za rusko a domluvím se dobře rusky, a rusáci na serveru fakt hrají týmově, a to mně baví... každopádně je to jen hra pro mně... když jsem dělal wehrmacht na ukázkách kdysi, bral jsem to stejně, byla to hra, a moje učinkování v Erice mně nakonec přivedlo k zájmu o čs. opevnění a díky tomu mám pár obrázků v pár knížkách, jinak bych asi k betonu nedošel nebýt ukázek. Kdyby mně někdo do očí řekl tehdy že jsem zm*d jen proto že mám na sobě německej mundůr, tak by dostal do huby( a nebo já možná PDT_Armataz_02_23 )

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: stř 07. kvě 2014 22:06:12 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
Chlapi, já si dodneška pamatuju ten pocit, když jsme se blížili přikrčení k ohromné hmotě římana IV odolnosti, mezi stromama byl takovej ten opar prozářenej sluncem, a ještě bylo ticho, jen bylo slyšet naše funění a cinkání výstroje jak jsme se proplítali svahem mezi stromama těch pár metrů k Libuši. Úplně jsem cítil v roli "útočníka" tíseň z té masy betonu, a to jsem věděl že je to jen hra. A ten pocit, když se začalo blýskat v té dvojici kulometných střílen a ten rachot se ozvěnou vracel do našich zad, a my jsme se tiskli do jehličí a a semtam někdo kvůli divákům s řevem "umřel"... ty zážitky z ukázek se mně vracely ve vzpomínce když jsem četl později o Eben Emaelu, aji když jsem celý noci rýsoval plánky objektů, měl by si to zkusit každej bunkrák, zahrát si na útočníka a vžít se do toho, zkusit si to prožít a vžít, je to silný a dává to pohledu na opevnění další rozměr.

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: sob 10. kvě 2014 23:38:47 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
fred píše:
řeknu ti to takhle, nemůžeš házet šmahem každýho kdo dělá wehrmacht do jednoho pytle s náckama

a to si piš, že můžu. a budu, vždycky budu. normalni clovek by na sebe pro zabavu tyhle hadry nevzal.

fred píše:
no někdo to holt dělat musí

nemusí. fakt nemusí. je to stejne demenetni vymluva jako udavači a konfidenti - "kdybych to nedelal ja tak se najde vetsi svine". jj takovych pamatujou nase dejiny habadej.

fred píše:
Chlapi, já si dodneška pamatuju ten pocit, ... ty zážitky z ukázek se mně vracely...

zkus, alespon ambulantne, nejakeho psychologa nebo lepe psychiatra. Takhle vygumovanou snusku dementnich blabolu jako jsi prezentoval na posledni strance jsem uz dlouho nevidel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: sob 10. kvě 2014 23:53:26 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
ale jo, vzal by ty hadry na sebe normální člověk, tomu věř... jezdil jsem tehdy na vandry a můj kamoš tramp se na čundru nějak přimotal k Boudě, seznámil se s M.R. a v samotných začátcích provozu jim pomohl s elektroinstalací, a tehdy se nějak sháněl mančaft do německých uniforem na jakousi ukázku, a kamoš mně do toho ukecal, sám tam slíbil účast jako freikorpsák civilista, mně se do zdálo jako dobrá sranda tak jsem do toho šel, pak jsem si zažil ten pocit z ukázek, a už to bylo, začalo mně to bavit hrát záporáka a ten pocit z hraní si na válku... jsou objekty kde se dělají ukázky bojů, nebýt lidí kteří dělají ty němce tak by ukázky nebyly, a ukázky provozovatelé chtějí páč je to magnet pro lidi

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: sob 10. kvě 2014 23:54:31 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
a kde beres jistotu, ze spadas pod pojem "normální člověk"?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: sob 10. kvě 2014 23:55:54 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
fred píše:
jsou objekty kde se dělají ukázky bojů, nebýt lidí kteří dělají ty němce tak by ukázky nebyly, a ukázky provozovatelé chtějí páč je to magnet pro lidi

coz nic nemeni na tom, ze je to banda idotků ktery si tim leci vlastni mindraky... a kdyby ty ukazky byly bez nemcu stalo by se co? hovno. naopak to pak ma mnohem vyssi kvalitu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: ned 11. kvě 2014 0:02:45 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
ale jo, jsou ukázky aji bez němců, ukázky cvičení čs. armády v opevnění a tak, to kvalitu má, a je to bližší realitě než fikce války která nebyla, jenže kdyby to zůstalo jen u toho tak to lidi moc nenadchne, lidi chtějí hollyvůůůůd PDT_Armataz_02_23
normu určuje většina, z tohoto pohledu normální nejsem, ale ty vaše názory tady plné extrémních stanovisek a urážlivých výpadů taky stojí mimo běžnou normu banditíku PDT_Armataz_02_26

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: ned 11. kvě 2014 10:10:26 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
A ze to moc lidi nenadchne? Má bejt?
Kdo zazil treba Kulomety a bavil se s nastvanyma lidma kteri chodili z tvarnice tak vi sve...

Proti nackum clovek nikdy neni extremista, to je by bylo treba hladit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: ned 11. kvě 2014 11:22:38 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
ne každej kdo má na sobě německou uniformu na ukázkách a historických akcích je nácek, jinými slovy - budeš se dívat na velkofilm generál Patton a budeš chtít aby kompars kterej tam hraje Němce měl na sobě tepláky s nápisem "toto je jako německá uniforma" ? PDT_Armataz_02_23 A že ti teda nevadí sovětský uniformy Stalinovy totalitní armády bolševické diktatury, a nebo taky? PDT_Armataz_02_23

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: ned 11. kvě 2014 11:38:25 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
ted jsi me totalne vyargumentoval procez nejsem schopen dal se o tomhle bavit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO VÁS DNESKA ROZESMÁL
PříspěvekNapsal: ned 11. kvě 2014 11:40:56 
Offline

Registrován: úte 24. srp 2010 9:07:57
Příspěvky: 9
Jestli někdo dělá U.S. armádu, Sověty, Němce nebo Čechy (Čechoslováky) je úplně jedno. Ve všech skupinách je velké procento těch co si s tím prodlužují pindíka. Prostě si s tím léčí mindráky, které mají v osobním životě a ta uniforma jim aspoň na víkend dává pocit, že jsou někdo.

Pro mě obdivovatel Hitlera v uniformě W-SS je stejně nebezpečný jako ortodoxní komunisto-nacisto-bijec v uniformě odboje schovávající svojí nesnášenlivost za vlastenectví.

Naštěstí kolem mě je pořád dostatečný počet lidí ze všech táborů, kteří to dokáží vnímat pouze jako historii. A jsou natolik úspěšní ve svém osobním životě, že tohle je pro ně jen relax.

Ano, mám taky uniformu (a ne jednu) na ježdění ukázek.

_________________
Hůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůrka!!!!!!!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1218 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 49  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz