PLKOŠ.net

NEZÁVISLÝ necenzurovaný pokec o bungrech :-)
Právě je pát 10. kvě 2024 23:01:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1236 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 50  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: pon 24. lis 2014 21:40:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 26. led 2013 21:49:05
Příspěvky: 443
za mě palec nahoru, moc pěkné! https://www.youtube.com/watch?v=8BGGq-Cr-Lo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: pon 24. lis 2014 22:30:56 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2149
fred píše:
houbyhranicar píše:
Ještě vytáhni tu o tom, že "pro mě je důležitější obsah než forma" a máme jasno.


Vem si červenou pastelku a di doplňovat háčky do slovíček kde je banditos opoměl vyrobit když je pro tebe forma tak zběsile důležitá PDT_Armataz_02_33 Jo von je vlastně tvůj kámoš, to by nešlo že... Teď zas marodím tak se může lehce stát že vám tady v přebytku volnýho času nahážu na hlavu všechny vaše gramatické perly zpětně.... PDT_Armataz_02_41


Nic jsi nepochopil a zřejmě ani nikdy nepochopíš. Howgh!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: pon 24. lis 2014 22:35:40 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2149
betonovy-maniak píše:
za mě palec nahoru, moc pěkné! https://www.youtube.com/watch?v=8BGGq-Cr-Lo


Úžasný! PDT_Armataz_02_43


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2014 1:53:50 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
Bandita píše:
1) jest potreba rozlisovat mezi slohem a gramatikou
2) jest potreba rozlisovat mezi gramatikou a programatorskou nemoci z povolani
3) jednou rukou je proste jednodussi ovladat 26 klaves nez o 10 vic
4) z Kaceny nas tady rozhodne neni plno. Klub jako takovy nejaky plkos ani nezna
5) nikdo tady nikoho nepomlouva. Pokud jde o Srotak tak konstatuju hola fakta - reditelem je osoba X, projekt delala a.k. jejiho otce. Pravo podat trestni oznameni na neznameho pachatele mi dava tusim Ustava. Samozrejme respektuji, ze vazena a profesionalni a.k. nemusela znat Mapu sněhových oblastí podle normy ČSN 73 00 35 ani si v rodine nemuseli o tom nic rict a uz vubec otec se synkem nemusel nikdy v zime vyrazit na hory za jeho konickem PDT_Armataz_02_07 Jen mi nejde do hlavy proc by tohle mel platit danovy poplatnik. S moznym tahem protistrany zajiste pocitam, treba vytahnou nejaky eso z rukavu :-)


hodláš podávat žaloby na všechny subjekty který v ČR zprznili projekt a u nichž máš podezření na střet zájmů, nebo se hodláš věnovat jen šroťáku? PDT_Armataz_02_10 A proč sakra jsi to neudělal už dávno? Už to mohlo bejt dávno vyřešený a objasněný ať už s jakýmkoliv výsledkem a nemuselo se to jen furt rozpatlávat dokola a planě. Nemluvíte o ničem jiným když sem vlezu než furt dokola o tý debilní střeše, můj fotr to není, moje firma taky ne, v zastupitelstvu ani správní radě čehokoliv nesedím, s někým ze zainteresovaných jsem se viděl osobně před 2 - 3 lety a to sem netušil že nějaká střecha existuje vůbec : )) MÁM V PAŽI VŠECHNY STŘECHY V ČR, jasný? PDT_Armataz_02_17 Mně sere prezident ČR který se cpe do prdele Putinovi který ve svý zemi šlape po lidskejch právech a mluví jak kanál v přímým přenosu, to sere mně.

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2014 8:03:58 
Offline

Registrován: pon 02. srp 2010 18:55:42
Příspěvky: 2258
Kritika bez disciplíny je rozmar, disciplína bez kritiky je pasivita!
Jean Paul Sartre
PDT_Armataz_02_30


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2014 12:16:26 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 18:28:36
Příspěvky: 299
Ahááá, takže dišciplína, vy kluci pitomá, muší bejt...jináč se sejdem na Karláku, ni?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2014 18:28:58 
Offline
Donátor

Registrován: čtv 22. črc 2010 21:19:51
Příspěvky: 711
houbyhranicar píše:
betonovy-maniak píše:
za mě palec nahoru, moc pěkné! https://www.youtube.com/watch?v=8BGGq-Cr-Lo


Úžasný! PDT_Armataz_02_43

nejkrásnější je, že tam nejsou nikde žádný pos*aný stromy
uvést krajinu do původního stavu, tak se žabičkáři poserou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2014 18:32:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 26. led 2013 21:49:05
Příspěvky: 443
fred píše:

hodláš podávat žaloby na všechny subjekty který v ČR zprznili projekt a u nichž máš podezření na střet zájmů, nebo se hodláš věnovat jen šroťáku? PDT_Armataz_02_10 A proč sakra jsi to neudělal už dávno? Už to mohlo bejt dávno vyřešený a objasněný ať už s jakýmkoliv výsledkem a nemuselo se to jen furt rozpatlávat dokola a planě. Nemluvíte o ničem jiným když sem vlezu než furt dokola o tý debilní střeše, můj fotr to není, moje firma taky ne, v zastupitelstvu ani správní radě čehokoliv nesedím, s někým ze zainteresovaných jsem se viděl osobně před 2 - 3 lety a to sem netušil že nějaká střecha existuje vůbec : )) MÁM V PAŽI VŠECHNY STŘECHY V ČR, jasný? PDT_Armataz_02_17 Mně sere prezident ČR který se cpe do prdele Putinovi který ve svý zemi šlape po lidskejch právech a mluví jak kanál v přímým přenosu, to sere mně.


A) není náhodou šroták už vyšetřován kuly té střeše že zpronevěřily dotace?
B) Frede nechceš se zas urazit a odejít? kdo má číst ty tvoje nesmyslné a dlouhé příspěvky....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2014 18:35:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 26. led 2013 21:49:05
Příspěvky: 443
Mike píše:
nejkrásnější je, že tam nejsou nikde žádný pos*aný stromy
uvést krajinu do původního stavu, tak se žabičkáři poserou


jo to by byla bomba, také jsme si to říkaly


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2014 19:02:51 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
betonovy-maniak píše:
za mě palec nahoru, moc pěkné! https://www.youtube.com/watch?v=8BGGq-Cr-Lo


jojo, vypadá to už lépe ;)
snad se s klukama brzy sejdu a probereme zbytek - bude se toho muset eště dost upravit, ale i tak už to začíná vypadat jako Horka.... jen ta "dělostřelecká"... ale to se doladí taky PDT_Armataz_02_43


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2014 19:41:04 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
betonovy-maniak píše:
fred píše:

hodláš podávat ble ble ble.


A) není náhodou šroták už vyšetřován kuly té střeše že zpronevěřily dotace?
B) Frede nechceš se zas urazit a odejít? kdo má číst ty tvoje nesmyslné a dlouhé příspěvky....


A) jak to mám sakra vědět, co je mně po tom.
B) To přijde. Zato vaše příspěvky jsou smyslné... což ovšem neznamená že jsou smysluplné : ))
Napsal jsem sem jedinou zprávu o kačeně sousedící s Hůrkou v brožurce, a hned na mně banditos vyblinkal zase kauzu střecha a tím zas začala ta blbá debata... Co je mně po nějaký střeše? Hele, když vidíte na nějaký fotce šulínka v německé uniformě tak se můžete podělat z toho, ale sami tady frčíte princip kolektivní viny ala hitlerčíci.

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2014 19:49:21 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
hraničář píše:
betonovy-maniak píše:
za mě palec nahoru, moc pěkné! https://www.youtube.com/watch?v=8BGGq-Cr-Lo


jojo, vypadá to už lépe ;)
snad se s klukama brzy sejdu a probereme zbytek - bude se toho muset eště dost upravit, ale i tak už to začíná vypadat jako Horka.... jen ta "dělostřelecká"... ale to se doladí taky PDT_Armataz_02_43


V tom máš prsty ty? Ty s těma klukama spolupracuješ? No to mně pose*r... PDT_Armataz_02_16 Tak to máš moje sympatie vyjímečně PDT_Armataz_02_43 Sem větřil nějakou čertovinu když jsem tam viděl netradiční Horka místo komerčně zavedeného Hůůůrka PDT_Armataz_02_11

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2014 20:40:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 26. led 2013 21:49:05
Příspěvky: 443
hraničář píše:
betonovy-maniak píše:
za mě palec nahoru, moc pěkné! https://www.youtube.com/watch?v=8BGGq-Cr-Lo


jojo, vypadá to už lépe ;)
snad se s klukama brzy sejdu a probereme zbytek - bude se toho muset eště dost upravit, ale i tak už to začíná vypadat jako Horka.... jen ta "dělostřelecká"... ale to se doladí taky PDT_Armataz_02_43

chceš aby u dělostřeláku byla ta dřevěná boudička co?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2014 20:47:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 26. led 2013 21:49:05
Příspěvky: 443
fred píše:
betonovy-maniak píše:
fred píše:

hodláš podávat ble ble ble.


A) není náhodou šroták už vyšetřován kuly té střeše že zpronevěřily dotace?
B) Frede nechceš se zas urazit a odejít? kdo má číst ty tvoje nesmyslné a dlouhé příspěvky....


A) jak to mám sakra vědět, co je mně po tom.
B) To přijde. Zato vaše příspěvky jsou smyslné... což ovšem neznamená že jsou smysluplné : ))
Napsal jsem sem jedinou zprávu o kačeně sousedící s Hůrkou v brožurce, a hned na mně banditos vyblinkal zase kauzu střecha a tím zas začala ta blbá debata... Co je mně po nějaký střeše? Hele, když vidíte na nějaký fotce šulínka v německé uniformě tak se můžete podělat z toho, ale sami tady frčíte princip kolektivní viny ala hitlerčíci.


no náckkové jsou hnus to je prostě fakt, to co se děje na KPO je další věc, a ta nás štve, protože většina lidí co tu aktivně vystupuje jsou srdcaři, kteří to prostě nedělají pro prachy jako KPO a kteří se mezi sebou znají a znají většinu svých názorů. No a pak přijde někdo kdo se snaží být vtipní, no třeba jako ty, a je nám jen pro srandu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2014 20:58:03 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
betonovy-maniak píše:
chceš aby u dělostřeláku byla ta dřevěná boudička co?


jojo, a nejen u dělostřeláku a nejen boudička, snad se to doladí do stavu kterej odpovídá fakt roku 1938, uvidíme... každym pádem je to dobrej směr ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2014 20:59:42 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 26. led 2013 21:49:05
Příspěvky: 443
hraničář píše:
betonovy-maniak píše:
chceš aby u dělostřeláku byla ta dřevěná boudička co?


jojo, a nejen u dělostřeláku a nejen boudička, snad se to doladí do stavu kterej odpovídá fakt roku 1938, uvidíme... každym pádem je to dobrej směr ;)


takže ze všemi boudičkami a kůlničkami popřípadě dírkami?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2014 21:10:04 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
ideálně... až mamlas s kulometem spadne do díry od sondy bude koukat PDT_Armataz_02_29


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2014 22:08:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 22. črc 2010 16:48:51
Příspěvky: 297
fred píše:


... Zato vaše příspěvky jsou smyslné... což ovšem neznamená že jsou smysluplné : ))
Napsal jsem sem jedinou zprávu o kačeně sousedící s Hůrkou v brožurce, a hned na mně banditos vyblinkal zase kauzu střecha a tím zas začala ta blbá debata... Co je mně po nějaký střeše? Hele, když vidíte na nějaký fotce šulínka v německé uniformě tak se můžete podělat z toho, ale sami tady frčíte princip kolektivní viny ala hitlerčíci.


Za své ... na svém a po našemu ... :mrgreen:

PS: A ty Gytlercziky si strč někam PDT_Armataz_02_44


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2014 4:07:10 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
Streso píše:
fred píše:


... Zato.. /////// ....hitlerčíci.


Za své ... na svém a po našemu ... :mrgreen:

PS: A ty Gytlercziky si strč někam PDT_Armataz_02_44


šak jo, za své na vašem si melte co chcete, akorát mně vysvětl proč, když sem hodím příspěvek o brožurce, tak mi začne bandita mlátit o hlavu průser nějaký firmy ZASE....., se kterou mám společnýho jen to že jsem se jako se studentem před 25 lety seznámil s M.R. (a na srazu KHV Brno pak aji s M.B.) a pozdějc pro něho dělal ilustrace ve svým volným čase pro Mart. nakladatelství který je úúúúplně jiná firma .... Používáte demagogické argumenty a kolektivní vinu? Jo... Dělají to náckové? Jo.... tak nebreč když vám řeknu že ste jak hitlerčíci

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2014 4:21:32 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
[quote="betonovy-maniak

////[/quote]

no náckkové jsou hnus to je prostě fakt, to co se děje na KPO je další věc, a ta nás štve, protože většina lidí co tu aktivně vystupuje jsou srdcaři, kteří to prostě nedělají pro prachy jako KPO a kteří se mezi sebou znají a znají většinu svých názorů. No a pak přijde někdo kdo se snaží být vtipní, no třeba jako ty, a je nám jen pro srandu[/quote][/quote]

Prostě mám teď zas trochu víc času když marodím, zdálo se mi vtipný že je kačena vedle H"rky kde je napsaný to ůůůů proti kterýmu tak zběsile bojujete, autora tá publikace jsem neviděl tak asi 6 let, naposledy ještě když dělal pokladníka KHV Brno a já mu jednou ročně platil členský příspěvek na srazu.... a teď jsme se prostě potkali ve městě a zašli popít a pak mi púoslal svou brožurku .. Hodím to sem, jako prostě že se tomu zasmějete a nebo že vás to pozlobí, a v první větě mně bandita omlátí o hlavu šroťák a sdělí mně že je podaná žaloba... bože chápu že tím tady asi žijete, ale mně je fakt jedno že je nějaká žaloiba na firmu která mi je celkem u zadku, já znám ty lidi z minulosti a jen M.R. znám trochu líp, ostatní spíš od vidění, ale neznám jejich podnikání a je mi to fakt jedno. Máte metody nácků prostě, a za tím si stojím, klidně mně za to dejte ban.

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2014 8:41:58 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
no, já Ti nevim marode - když chceš aby se s Tebou lidi bavili, musíš podle toho taky vhodně hledat slova. Každýmu vadí něco jinýho a podle toho taky "startuje" k něčemu jinýmu. Jasný, když to s někym nejde slušně, zkusím to neslušně, a když to nejde ani tak, tak je pak snaha celkem zbytečná. Znám dost mlčochů, který když mne viděj tak ani nepozdravěj nebo nahoděj tvář yndyjána na válečný výpravě. Některý s tou stejnou tváří aspoň pozdravěj, což beru kladně i když jsme každej jinde a při pozdravuj si každej myslí svoje. A neni to buřt? Krom toho že tu kdosi cosi napíše, dělá taky to co ho baví nebo co považuje za důležitý. A když to prospěje k lepšímu poznání, tak jen dobře


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2014 9:09:09 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
hraničář píše:
no, já Ti nevim marode - když chceš aby se s Tebou lidi bavili, musíš podle toho taky vhodně hledat slova. Každýmu vadí něco jinýho a podle toho taky "startuje" k něčemu jinýmu. Jasný, když to s někym nejde slušně, zkusím to neslušně, a když to nejde ani tak, tak je pak snaha celkem zbytečná. Znám dost mlčochů, který když mne viděj tak ani nepozdravěj nebo nahoděj tvář yndyjána na válečný výpravě. Některý s tou stejnou tváří aspoň pozdravěj, což beru kladně i když jsme každej jinde a při pozdravuj si každej myslí svoje. A neni to buřt? Krom toho že tu kdosi cosi napíše, dělá taky to co ho baví nebo co považuje za důležitý. A když to prospěje k lepšímu poznání, tak jen dobře


Hele vy indiáni, vy máváte tomahawkem jen sem vlezu dycky PDT_Armataz_02_16 jestli k lepšímu poznání přispěje to že se chováte jak smečka pitbulů když mezi ně vleze jezevčík tak jsem vás teda poznal úúúžasně :lol: to co děláte kolem opevnění a "prvoepublikové" armády, to nijak nezpochybňuju a ty to víš, říkal jsem to tu na jaře asi stošest krát... a způsoby jakýma to děláte jsou mi buřt a je to vaše věc a vaše volba, když to budete dělat o víkendech a a svátcích ve svým volnu a dotovat to z rodinnýho rozpočtu, je to vaše volba, když si založíte firmu Katschena a.s. a za poctivě vysomrované dotace pojedete na dovolenou tak je to taky vaše věc... důležitý je co z toho vzejde pro propagaci a dění okolo betonu atd, mně zajímá třeba to, že jak jsem zjistil s úžasem, pomáháte klukům který dělaj mody do Army a tím se do povědomí herní komunity hry (mimochodem je to nejlepší simulátor a je od českých vývojářů původně včetně engine) která je hraná po celým světě dostane kus našeho betonu... PDT_Armataz_02_43 Hele kašlu na vás se s váma rozčilovat od rána do večera, a až sem zas někdy něco hodím tak mně zas nezapomeňte první druhou větou sdělit nejnovější vývoj v kauze střecha kterou mám upe v prcině.

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2014 9:38:13 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
no vidiš že to jde PDT_Armataz_02_23 to, že pomůže dobrý věci - to tu myslim dělá úplně každej z nás, a to že pod tim neni jeho jméno, neznamená že se dloube doma v nose ;) akorát chápu, že jiný jsou zvyklý bejt napsaný všude, kde to jenom jde, aby dokázali světu jak jsou dobrý... já tý hře celkem fandim a když to půjde, budu se snažit aby to vypadalo co nejlíp právě proto, aby si gembleři zapamatovali Horku a s ní i kluky, co se na ní tenkrát motali - pochopitelně ale současně smekám před trpělivostí i odvahou tvůrců, zvláště pak Honzíka Vyskočilů, kterej se snaží do toho zahrnout naše (nepřispěl jsem jen já, ale třebas i Honza Zetek a Novas) názory k věci a stejnak to pak eště musí dojet skouknout na místě. Z mýho pohledu povrchu Horky eště chybí poladit dost věcí, objekty nevyjímaje - ale je to fakt dobrej směr a sem jen rád, že se kluci rozhodli pro tenhle "šestkovej" úsek. Neni sice tak členitej, aby si nácičkové mohli vybrat překvapující úder, ale bejt to jinde, tak se chlapci ukreslej a uprogramujou k smrti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2014 9:46:39 
Offline

Registrován: pon 02. srp 2010 18:55:42
Příspěvky: 2258
Hele a civilisti se svejma domečkama budou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA JINÝ TÉMA, aneb co nás kde zaujalo
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2014 9:50:58 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
myslíš na povrchu tvrze? Baráčky doufám ano, civilistů se tam na konci už tak moc nemotalo, ale optám se estli jsou v modu figury, jako je elektrikář, nebo vzduchotechnikář :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1236 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 50  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz